Elementy z tworzyw sztucznych

Wysokiej jakości elementy z tworzyw sztucznych

Produkty

Lemiesze - zgarniacze poliuretanowe

Wysokiej jakości lemiesze poliuretanowe firmy RONDO to idealne rozwiązanie wyposażenia pługów śnieżnych oraz pojazdów komunalnych.

Lemiesze takiego typu doskonale nadaje się do śniegu w każdej postaci: śnieg suchy, wilgotny oraz mokry i twardy. Jego trwałość i odporność na ścieranie jest ponad 4 krotnie wyższa niż w przypadku rozwiązań klasycznych, tym samym zmniejsza koszty eksploatacji i częstych wymian przez użytkownika. Zastosowanie poliuretanowych lemieszy doskonale sprawdza się w przy każdym rodzaju nawierzchni, gdzie wymagane jest zarówno delikatne i skuteczne odśnieżanie.

Osłony pasów - poliuretanowe

Wysokiej jakości osłony poliuretanowe firmy RONDO to pomocne rozwiązanie stosowane w transporcie ładunków wymagających dodatkowego zabezpieczenia i solidnego mocowania.

Osłony takiego typu doskonale wzmacniają i zabezpieczają pasy transportowe. Szczególnie dobrze chronią miejsca narażone na przecieranie oraz chronią przed kontaktem z ostrymi krawędziami. Poliuretan jest materiałem wytrzymałym i odpornym na ścieranie. Poliuretanowe osłony z pewnością przedłużą żywotność wszelkich pasów transportowych zapobiegając przecięciom i przetarciom. Zastosowanie poliuretanowych osłon doskonale sprawdza się w przy wszelkiego rodzaju transporcie ciężkich i wielkogabarytowych ładunków, przy podnośnikach budowlanych lub zabezpieczaniu przewożonego towaru.